Dj Cıngıl

Dj jingle, radyo dj jingleları. Radyo programcıları sundukları yayınlar ile günümüze eşlik eden değerli insanlardır. Bazen hüzünlenmek bazen eğlenmek bazen bilgilendirici programlar bazen ise müzik yayınları ile hayatımızda zaman ayırdığımız kişiler olarak bir ses duymak istenildiğinde dinlelere eşlik ederler. Kimi sivri dilli muziptir, kimi duygusal yayınlar ile çıkar karşımıza. Bir çok alanda yayın yapan programcıların bir kısmı anonslu radyo yayınları ile kulağımızdaki ses olur kimisi ise non-stop müzik yayınlarında sıraladıkları şarkılar ile alıp götürür bizi. Bir çok alanda yayın yapmakta olan programcılar için jingle seslendirme üretimleri hazırlıyoruz. Radyo programcılarının yayınları sohbet konuları, şarkı listeleri, konukları, canlı bağlantıları ile dolu doludur. Bir radyo programcısının yayında ihtiyacı olan temel tanıtım ses yapımları jingle, swepeer, teaser şeklinde isimlendirilir. Peki ne işe yarar bu yapımlar ? Genel olarak programlar arası geçiş, program içi yayın akışını düzenlemede kullanılırlar.

Dj jingle Örnekleri


Dj jingle Örnekleri

Bir radyo programcısının radyo yayını esnasında yayına enerji katan jingle yapımları programın en özel destek seslendirmeleri arasında yer alır. Bir şarkıdan diğer şarkıya geçerken şarkı aralarında, canlı bağlantı öncesi veya sonrası konudan konuya geçerken konular arası, reklam öncesi ve sonrası devamlılık bildirisi olarak, şarkı üzerinde kısa mesaj iletileri, (şarkı üzerin kullanılacak jingle yapımları kesinlikle şarkı sözlerinin üzerine temas ederek abartılmadan uygun yerlerde az öz kullanılmalıdır) iletişim bilgilendirme jingleları ile katılıma davet ve daha bir çok farklı kullanım alanı vardır radyo programcı jingle yapımlarının. Programınızda kullanmak istediğiniz jingle yapımları için arayın görüşelim sizin içinde yayınlarınıza eşlik edecek jingle prodüksiyon kayıtları oluşturalım. Sitemizde ilgi bölümleri ziyaret ederek yayınladığımız dj cıngıl seslendirme örneklerini dinleyebilirsiniz.

Club Dj jingle


Club Dj jingle

Club dj leri için giriş introsu, mix ve remixlerinde kullanabilecekleri club dj jingle ses kayıtları oluşturuyoruz. İlgili sayfaya ulaşmak ve içerikleri dinlemek için resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

Dj jingle Seslendirme


Dj jingle Seslendirme

Dj jingle seslendirme prodüksiyon yapımlarımız ile yayıncılık alanında jingle arayışı içerisinde olan programcılara seçenek olacak yapımlar üretiyoruz. Dj cıngılları, Dj jingle fiyatları. cıngıl örnekleri. Dj Jingle Dinle. Dj Jingle İndir.

Dj jingle


Dj jingle